PlatinMarket E-Ticaret Paketleri

platinmarket.com

Şirketimiz 2004 yılında Türkiye’deki e-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapıp, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlamıştır.

PlatinMarket ’in sektöre girdiği yıllarda e-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektiriyordu. Bu nedenle ana amacımızı uygun maliyetle gelişmiş e-ticaret alt yapısı sağlama olarak belirledik. 12 yıldır bu amaca hizmet ediyoruz.

Türkiye genelinde 2000 üzerinde sanal mağaza PlatinMarket e-ticaret yazılımı altyapısı ile hizmet vermektedir. Yıllık işlem hacimleri milyonlarca dolara ulaşmaktadır.

PlatinSEO Arama Motoru Optimizasyonu

platinseo.com

Her gün bir çok girişimciyi e-ticaret ile tanıştırıp başarıyı yakalamaları için yardım ettik, etmeye devam ediyoruz.

12 yıldan fazla sürede 81 il’de 2000’in üzerinde müşteri ile sağladığımız müşteri memnuniyeti ve güvenini, artık PlatinSEO markamızla SEO işine aktarmak için göreve başladık.

Veri gizliliğini esas alarak küçük büyük bütün işletmelere özel hazırladığımız stratejilerle başarıyla ulaştıran markamız: PlatinSEO. Üstelik Türkiye’de ilk olan seo paketleri yöntemi ile aylık ödeme ile taahhüt verme sistemine son veriyoruz.

Digital Reklam Yönetim Hizmetleri

platinbox.com

PlatinBOX olarak 2004 yılından bugüne dijital alanda birçok yazılım ve servisimizi kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

Trakya bölgesinin ilk ve tek Google Partner ünvanına sahibiz. Google Adwords platformunda resmi iş ortağıyız.

Modern pazarlarda her modelde olduğu gibi reklamlarda dijital platformlara yönlenmeye başladı. Bu alanda ödediğiniz ücretin her bir kuruşunun doğru yönetilmesi ve raporlanabilmesi gereklidir.

Dijital reklam servislerimizi bölgedeki firmaların dijitalleşebilmesi ve bu aşamada zarar görmemesi için hizmetinize sunuyoruz.